EATON HMCP400N5C Motor Circuit Protector, 400A, 3-Pole, Frame K, 1500-3000A, 600 V, 250 Vdc, Non-Aluminum
Item: BH3FJXModel: HMCP400N5C
In Stock
Item Motor Circuit Protector
Amperage Rating 400A
Frame Size Frame K
Height 10.13"
Length 4.1"