EATON HMCP400G5C Motor Circuit Protector, 400A, 3-Pole, Frame J-K, 750-1500A, 600 V, 250 Vdc, Non-Aluminum
Item: BJ4CTTModel: HMCP400G5C
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Motor Circuit Protector
Amperage Rating 400A
Frame Size Frame J-K
Height 10.13"
Length 4.1"