EATON HLD3500VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hld, Fixed Thermal | BH3DTC
EATON HLD3500VW Molded Case Circuit Breaker, Hld Type, 3-Pole, 500A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals
Item: BH3DTCModel: HLD3500VW
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Length 10 3/4"
Width 4.06"