EATON HLD3500S09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hld | BH3DRT
EATON HLD3500S09 Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hld Type, 3-Pole, 500A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH3DRTModel: HLD3500S09
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Length 10 3/4"
Width 4.06"