EATON HLD3500A08S04 C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hld | BH3DRN
EATON HLD3500A08S04 Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hld Type, 3-Pole, 500A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH3DRNModel: HLD3500A08S04
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 8 1/4"
Length 10 3/4"
Width 4.06"