EATON HLD3400VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hld, Fixed Thermal | BH3DRL
EATON HLD3400VW Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals, 50/60 Hz
Item: BH3DRLModel: HLD3400VW
In Stock
Get it by Monday, May 25
Height 8 1/4"
Length 4.06"