EATON HLD3400S09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hld | BH3DQZ
EATON HLD3400S09 Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hld Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH3DQZModel: HLD3400S09
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 8 1/4"
Length 4.06"