EATON HKDB3400KW C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkdb, Molded Case Switch | BH3DJV
EATON HKDB3400KW Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals, 50/60 Hz
Item: BH3DJVModel: HKDB3400KW
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"