EATON HKDB3250FT33W C, Hkdb-Frame, Molded Case Circuit Breaker, Reverse Feed, 250A | BH3DGF
EATON HKDB3250FT33W Molded Case Circuit Breaker, Hkdb-Frame, 250A, 3-Pole, 65 Kaic At 480V, Without Terminals
Item: BH3DGFModel: HKDB3250FT33W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"