EATON HKD4400KW C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd, Molded Case Switch | BH3DEV
EATON HKD4400KW Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd Type, 4-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH3DEVModel: HKD4400KW
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 7.22"
Length 4.1"
Width 7.22"