EATON HKD3350WS09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd | BH3DCN
EATON HKD3350WS09 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd Type, 3-Pole, 350A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH3DCNModel: HKD3350WS09
Height 5 1/2"
Length 4.1"