EATON HKD3350V C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd, Complete Breaker | BH3DCK
EATON HKD3350V Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd Type, 3-Pole, 350A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH3DCKModel: HKD3350V
Height 5 1/2"
Length 4.1"