EATON HKD3300VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd, Fixed Thermal | BH3DBY
EATON HKD3300VW Molded Case Circuit Breaker, Hkd Type, 3-Pole, 300A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals
Item: BH3DBYModel: HKD3300VW
Height 5 1/2"
Length 4.1"