EATON HKD3300S10 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd | BH3DCG
EATON HKD3300S10 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd Type, 3-Pole, 300A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH3DCGModel: HKD3300S10
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"