EATON HKD3250VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd, Fixed Thermal | BH3DBP
EATON HKD3250VW Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH3DBPModel: HKD3250VW
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"