EATON HKD3200A01S45 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd | BH3DAR
EATON HKD3200A01S45 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd Type, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH3DARModel: HKD3200A01S45
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"