EATON HKD3175W C, K-Frame Molded Case Circuit Breaker, 175A | BH3DAF
EATON HKD3175W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, 175A, 3-Pole, 600V, 65 Kaic, Without Terminals
Item: BH3DAFModel: HKD3175W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Height 5 1/2"
Length 4.1"