EATON HKD2175A06 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd, Fixed Thermal | BH3CYY
EATON HKD2175A06 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd Type, 2-Pole, 175A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH3CYYModel: HKD2175A06
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"