EATON HJD4200X C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd, Complete Breaker | BH3CUN
EATON HJD4200X Molded Case Circuit Breaker, Hjd Type, 4-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc, Load Side
Item: BH3CUNModel: HJD4200X
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.06"