EATON HJD3250X Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, Load Side
Item: BH3CUTModel: HJD3250X
In Stock
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"