EATON HJD3250W C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd, Complete Breaker | BH3CUL
EATON HJD3250W Molded Case Circuit Breaker, Hjd Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals
Item: BH3CULModel: HJD3250W
In Stock : 3 Units
Get it by Wednesday, May 20
5.00% off
Add To Cart
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"