EATON HJD3250CS10 Molded Case Circuit Breaker, Hjd Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH3CTNModel: HJD3250CS10
In Stock
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"