EATON HJD3225C Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd Type, 3-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH3CTLModel: HJD3225C
In Stock
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"