EATON HJD3200A10 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd Type, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BJ4CRUModel: HJD3200A10
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"