EATON HJD3175S09 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd Type, 3-Pole, 175A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BJ4CRNModel: HJD3175S09
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"