EATON HJD2225B06 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd, Fixed Thermal | BH3CPZ
EATON HJD2225B06 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd Type, 2-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH3CPZModel: HJD2225B06
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"