EATON HFD3225VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH3BTK
EATON HFD3225VW Molded Case Circuit Breaker, Type Hfd, 3-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals
Item: BH3BTKModel: HFD3225VW
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"