EATON HFD3200H08 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Complete Breaker | BH3BRP
EATON HFD3200H08 Molded Case Circuit Breaker, Type Hfd, 3-Pole, 200A, 600VAC, 250 Vdc, Load Side, 50/60 Hz
Item: BH3BRPModel: HFD3200H08
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"