EATON HFD3175LS21 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd | BH3BRB
EATON HFD3175LS21 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Hfd, 3-Pole, 175A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH3BRBModel: HFD3175LS21
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"