EATON HFD3150VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH3BQT
EATON HFD3150VW Molded Case Circuit Breaker, Type Hfd, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals
Item: BH3BQTModel: HFD3150VW
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"