EATON HFD3150VL C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Complete Breaker | BH3BQN
EATON HFD3150VL Molded Case Circuit Breaker, Type Hfd, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH3BQNModel: HFD3150VL
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"