EATON HFD3150S25 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd | BH3BQK
EATON HFD3150S25 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Hfd, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH3BQKModel: HFD3150S25
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"