EATON HFD3150S05 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd | BH3BPW
EATON HFD3150S05 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Hfd, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, Load Side
Item: BH3BPWModel: HFD3150S05
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"