EATON HFD3150S C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd | BH3BQH
EATON HFD3150S Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Hfd, 600 Vac, 250 Vdc, 3-Pole, 150A, 250 Vdc
Item: BH3BQHModel: HFD3150S
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"