EATON HFD3150LU16 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH3BQB
EATON HFD3150LU16 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Hfd, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH3BQBModel: HFD3150LU16
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"