EATON HFD3150LS18 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH3BQA
EATON HFD3150LS18 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Hfd, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH3BQAModel: HFD3150LS18
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"