EATON HFD3150LA10 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH3BPU
EATON HFD3150LA10 Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, 2A-2B Rear W/ Left Pigtail
Item: BH3BPUModel: HFD3150LA10
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"