EATON HFD3150KL C Molded Case Switch, F-Frame, Hfd, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BJ4CPY
EATON HFD3150KL Molded Case Switch, Type Hfd, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load, 50/60 Hz
Item: BJ4CPYModel: HFD3150KL
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"