EATON HFD3150BP10 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Complete Breaker | BH3BPQ
EATON HFD3150BP10 Molded Case Circuit Breaker, Type Hfd, 3-Pole, 150A, 600VAC, 250 Vdc, Load Side, 50/60 Hz
Item: BH3BPQModel: HFD3150BP10
In Stock
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 10
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 2 1/4"
Width 1"