EATON HFD3125S02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH3BLJ
EATON HFD3125S02 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Hfd, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH3BLJModel: HFD3125S02
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"