EATON HFD3125LU16 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH3BMA
EATON HFD3125LU16 Molded Case Circuit Breaker, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, 48-60 Vac Same Side Left Terminal
Item: BH3BMAModel: HFD3125LU16
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"