EATON HFD3125LS22 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd | BH3BMX
EATON HFD3125LS22 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Hfd, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH3BMXModel: HFD3125LS22
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"