EATON HFD3125L C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Complete Breaker | BH3BMW
EATON HFD3125L Molded Case Circuit Breaker, Type Hfd, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH3BMWModel: HFD3125L
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.9"
Length 7 2/5"
Width 5"