EATON HFD3110W C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Complete Breaker | BH3BJN
EATON HFD3110W Molded Case Circuit Breaker, Type Hfd, 3-Pole, 110A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals
Item: BH3BJNModel: HFD3110W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"