EATON HFD3100W C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Complete Breaker | BH3BHW
EATON HFD3100W Molded Case Circuit Breaker, Type Hfd, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals
Item: BH3BHWModel: HFD3100W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"