EATON HFD3100VL C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Complete Breaker | BH3BNU
EATON HFD3100VL Molded Case Circuit Breaker, Type Hfd, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH3BNUModel: HFD3100VL
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"