EATON HFD3100S26 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd | BH3BNL
EATON HFD3100S26 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Hfd, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, Load Side
Item: BH3BNLModel: HFD3100S26
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"