EATON HFD3100LA09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH3BNP
EATON HFD3100LA09 Molded Case Circuit Breaker, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, 2A-2B Same Side W/ Left Pigtail
Item: BH3BNPModel: HFD3100LA09
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"