EATON HFD2225C05 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH9XRT
EATON HFD2225C05 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Hfd, 2-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH9XRTModel: HFD2225C05
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"