EATON HFD2150C05 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Fixed Thermal | BH9XRB
EATON HFD2150C05 Molded Case Circuit Breaker, Type Hfd, 2-Pole, 150A, 600VAC, 250 Vdc, Load Side, 50/60 Hz
Item: BH9XRBModel: HFD2150C05
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"